Вітаю Вас Гость
Головна | Реєстрація | Вхід
Неділя, 07.03.2021, 08:24

Меню сайту
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » Кролівництво » Утримання кролів » Годування кролів » Зерносуміші (Рецепти зерносумішей для кролів)
Зерносуміші
Вася68Дата: Понеділок, 22.12.2014, 09:31 | Сообщение # 16
Сотник
Статус: Offline
DenUA, вони в вас жиріють бо вони на комбікормі. Навіщо, ви їм даєте комбікорм з травою, якщо вони мають сіно? Щоб самиці не за жиріли тримайте їх на зерні. Тільки в періоди коли вони кітні і вигодовують молодняк добавляйте більше комбікорму.

DenUAДата: Понеділок, 22.12.2014, 10:04 | Сообщение # 17
Кошовий
Ви не зрозуміли, жиріли раніше, іменно на зерно-суміші. А тримати на одному вівсі, вважаю не правильно.

А в комбікормі вже хоч трохи збалансовано склад... І вони отримують якийсь мінерально-вітамінний комплекс... А трав'яна мука в кормі та ще сіно розбавляють.....
І це дозволяє не жиріти при вільному доступі до кормів. Забивають шлунок сіном...
І добре впливає на психо-емоційний стан. У них же по природі - постійно щось жувати.

Запропонуйте кращий варіант?

Нема світлої або темної сторони! Все залежить від вашої позиції до джерела світла!

Вася68Дата: Понеділок, 22.12.2014, 10:50 | Сообщение # 18
Сотник
А який склад у вас зеросуміші ( по вмісту)?

tanita22Дата: Понеділок, 22.12.2014, 13:06 | Сообщение # 19
Хорунжий
Цитата DenUA ()
І добре впливає на психо-емоційний стан.
А це як?

DenUAДата: Понеділок, 22.12.2014, 14:58 | Сообщение # 20
Кошовий
Цитата Вася68 ()
А який склад у вас зеросуміші

Підбирав дивлячись на реакцію, щоб не вигрібали, і різні види зерна пробував..
Зупинився:
1. Овес - 4 літри,
2. Ячмінь - 3 літри,
3. Пшениця - 0,5 літра,
4. Кукурудза - 1 літра,
5. Горох колотий - 0,5 літра,
6. Сонячник - 1 літра,
7. Сіль кам'яна - 5 грам, (або деколи вітамінка з сілью)

Цитата tanita22 ()
А це як?

Та як-як... - Їм природньо мати вільний доступ до корму... Треба їм це дати...
- сидять, жують коли їм захочеться - і довольні!!!

Нема світлої або темної сторони! Все залежить від вашої позиції до джерела світла!

Вася68Дата: Понеділок, 22.12.2014, 15:37 | Сообщение # 21
Сотник
DenUA, для самиць які на відпочинку ( не кітні і які не годують молодняк), я би зменшив до: кукурудза - 0.5 л., соняшник - 0,2 л., горох - 0.2 л. Добавив 0.5-1 л. комбікорму. Самцям також давав би по такому рецепту.

DenUAДата: Понеділок, 22.12.2014, 17:36 | Сообщение # 22
Кошовий
Це якщо давати порційно.
Навіть, якщо постійно є тільки овес, сіно і вода, і то набирають вагу.
От другий місяць сидять на повнораціонному ПК і сіні, то мені подобаєься. Тіла стали збиті і пружні.
Тай не стдять постійно в кормушці.
В мене враження що так і треба.
У дівчат підгарля стало тільки із шкіри, в руці жир не відчувається.

Vasya_SAДата: Понеділок, 22.12.2014, 21:12 | Сообщение # 23
Десятник
Цитата DenUA ()
От другий місяць сидять на повнораціонному ПК і сіні, то мені подобаєься. Тіла стали збиті і пружні. Тай не стдять постійно в кормушці.
В мене враження що так і треба.
У дівчат підгарля стало тільки із шкіри, в руці жир не відчувається.

Якщо подобається,то  проблема в чому заключається???

DenUAДата: Понеділок, 22.12.2014, 22:06 | Сообщение # 24
Кошовий
Цікаво - як інші дають в цьому раду?
І зрештою які пропорції сумішей "правильні"?

І ще - Не дав собі раду порізати сіль "Лизунець" (навіть готовий грошей за то дати)....
Тому почав солити зерно...
Бо рахую що добре впливає на їхню систему травлення... 
- ще хтось так робить?

Вася68Дата: Понеділок, 22.12.2014, 22:57 | Сообщение # 25
Сотник
DenUA, мені щось не віриться щоб від вівса набирали вагу краще ніж від ПК. Я даю кроликам трішки підсолену воду 2 рази в тиждень.

Vasya_SAДата: Вівторок, 23.12.2014, 06:59 | Сообщение # 26
Десятник
Цитата DenUA ()
Цікаво - як інші дають в цьому раду? І зрештою які пропорції сумішей "правильні"?

Я всім дорослим даю гр.60 комбікорму загального і сіно вдоволь .Мене влаштовує,кролів не знаю ,ожиріння не бачу.
Нарахунок рецепту навіщо там горох,кукурудзи також можна меньше,або і взагалі забрати.Сіль особисто я додаю на 10кг.-30гр.

DenUAДата: Вівторок, 23.12.2014, 10:33 | Сообщение # 27
Кошовий
60гр. - без трав"яної муки???
Це з мукою - 100-130 грам. Так як і декларують виробники комбікормів... Більше кріль не з"їдає... Отже, по калорійності, ми даєм приблизно однаково...

Надалі - зерносуміш, я розглядаю в площині - "для відгодівлі".

Горох - один з улюблених кролями бобових, вони за ним аж трусяться...
Основна його задача - покращення апетиту. Але, і в залежності від виду, відрізняється рівнем цукру, а отже і калорійністю. Яка й так є досить висока. Таким чином він на високому рівні впливає на процес набору ваги тваринами. 
Також, у зв"язку з вмістом в бобових - Протеазів, їх травлення відбувається трошки інакше, ніж інших продуктів. Що покращує мікро-біологію кишечника, а це теж одна із складових здорової системи травлення і імунітету в цілому.
Але це, також, може мати негативний вплив при - "передозуванні". Отже зловживати - не можна. Варто звіритись з рекомендованими нормами, в залежності від виду тварин. Кроликам радять - не більше - 8%.

Кукурудза - найдешевша зернових, з великою калорійністю. Чому нею треба нехтувати?

А от 30грам солі на 10кг - це не забагато? (я ще щось не попадав, почитати, на цю тему... тому розпитую)

Mihalich61Дата: Вівторок, 23.12.2014, 10:54 | Сообщение # 28
Кошовий
Цитата DenUA ()
А от 30грам солі на 10кг - це не забагато?
Многовато. Лучше повесить (прикрутить) кусочек соли и кролик сам по потребности возьмет себе сколько требует организм. 

Цитата DenUA ()
І ще - Не дав собі раду порізати сіль "Лизунець" (навіть готовий грошей за то дати)....
Размер и количество -   book С глубины 800 метров (Артемьевск).

Прикріплені фото: 6364895.jpg(206.9 Kb)

С Ув. Владимир.

DenUAДата: Вівторок, 23.12.2014, 11:18 | Сообщение # 29
Кошовий
Да вы правы, Владимир! Этот вариант - идеален!
В вет-аптеках продают бруски для коров. пробовал резать....
Электро-лобзик - за месяц, после первого бруска ушел - тю-тю...

Как вы решили этот вопрос, у себя?

Узнайте пожалуйста, возможно ли организовать бруски, с примерными размерами - 100х60х50 ??? (это для примера)
Я уверен, что не только меня это интересует. И такой вид продукции будет популярен!!!

Я уже узнавал, возле нас, в Дрогобыче, есть соляные шахты,,,, то там добывают только меленую.
Уже хотел пробовать заливать и сушить самому. Но как подумаю что это - труба помещению, где это буду делать, желание пропадает.

Сообщение отредактировал DenUA - Вівторок, 23.12.2014, 11:19

Вася68Дата: Вівторок, 23.12.2014, 13:54 | Сообщение # 30
Сотник
DenUА, комбікорм дається з розрахунку 50 гр. на кг. живої ваги в судки.Кукурудза - найдешевша зернових, з великою калорійністю. Чому нею треба нехтувати? 
Якраз із зернових кукурудзою не потрібно зловживати. Збільшення в раціоні  кукурудзи приводить до ожиріння не тільки кроликів, но і свиней, і птиці.

Форум » Кролівництво » Утримання кролів » Годування кролів » Зерносуміші (Рецепти зерносумішей для кролів)
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:
Чат
Слушать радио онлайн

Copyright UniKrol © 2014 - 2021
Всі права захищені. Використання матеріалів даного сайту можливе тільки з посиланням на джерело www.unikrol.com