Вітаю Вас Гость
Головна | Реєстрація | Вхід
Понеділок, 01.03.2021, 03:40

Меню сайту
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » Кролівництво » Утримання кролів » Годування кролів » Виробники комбікормів (Виробники комбікормів в Україні, обговорення)
Виробники комбікормів
Ergon30Дата: Вівторок, 25.11.2014, 00:15 | Сообщение # 16
Десятник
Статус: Offline
Цитата Varif ()
травяна мука
Власного виробництва чи купована і де якоі фірми і ще питання хоч не дуже по темі Кролі купляв не знаю чи була в раціоні сіль чи ні,хочу почати давати порізаний лизунець чи можна класти зразу в клітку в вільний доступ чи потрібно поступово,є ще самки спаровані вже половина терміну чи не буде ім і майбутньому шкодити

РостикДата: Вівторок, 25.11.2014, 00:27 | Сообщение # 17
Сотник
"В действительности их намного больше. Не все еще показаны"
Ой не думаю, що виробник буде розкривати секрети свого корму так просто. Беруть напевне загальні дані для ДСТУ або заявлених техумов і пишуть на етікетці.

РостикДата: Середа, 26.11.2014, 23:18 | Сообщение # 18
Сотник
УниКрол, а по факту без розумних термінів, класний комбікорм -  це той кк, куди віробник всипав багато правильної "хімки"? Чи я помиляюсь.

Василь_ГаїДата: Четвер, 27.11.2014, 09:27 | Сообщение # 19

Цитата Ростик ()
Корм БестМікс з того, що я пробував найкращий. Перед ним годуваав Калинкою, Пан Курчак, Мультигейн. Пан Курчак минулої зими почав ціни гнати вверх і корм паскудний "калатати". І зрегіональними представниками інших компаній про доставку малих партій неможливо домовитись. Мало того не скажуть навіть хто в районі може перепродати. А БестМікс довозить навіть малі обсяги. Тобто ставлення до покупця людське а не "насер матері".

Напишіть будь-ласка ,якщо звичайно не секрет,по якій ціні роблять доставку і яка мінімальна партія кк.Дякую.

РостикДата: Четвер, 27.11.2014, 12:30 | Сообщение # 20
Сотник
Василь_Гаї, мені підвозили аж 100кг. Ціна 5грн\кг з доставкою. Але машина йшла далі. Тобто мені підвозять по -дорозі. А доставка зі Львова. Як там буде з Тернополем не знаю.

svyazistДата: Четвер, 27.11.2014, 13:38 | Сообщение # 21
Десятник
якщо брати комбікорм мультигейн, який  іде для годівлі від 2 місяців, а давати до 2 місяців його малим, малі будуть набирати вагу краще чим на зерно-суміші, чи неварто так годувати?

LittletomДата: Четвер, 27.11.2014, 14:27 | Сообщение # 22
Кошовий
svyazist, я так годую. можеш трошки Живини підсипати.

svyazistДата: Четвер, 27.11.2014, 16:09 | Сообщение # 23
Десятник
Littletom, дякую

УниКролДата: Четвер, 27.11.2014, 22:48 | Сообщение # 24
Гетьман
Думаю треба створити нову тему "Рецепти комбікормів" і перенести частину повідомлень звідси туди. там і будемо обговорювати експерименти над складом кк і ділитися досвідом. Як думаєте?

УниКролДата: П`ятниця, 28.11.2014, 08:26 | Сообщение # 25
Гетьман
Останні повідомлення стосовно рецептів комбікорму перенесені у тему Саморобний комбікорм

vovchikДата: П`ятниця, 28.11.2014, 08:30 | Сообщение # 26
Кошовий
Цитата УниКрол ()
Думаю треба створити нову тему "Рецепти комбікормів"
а вірно батьку, а діло говориш... applause

Не шукайте людей, які не брешуть - їх не буває. Шукайте тих, хто обманює, але не зраджує - з такими можна мати справу.

ВіталікДата: П`ятниця, 28.11.2014, 21:52 | Сообщение # 27
Вістун
Скажіть  будь-ласка УниКрол, до цього кк яким ви годуєте своїх кроликів сіна даєте чи тільки кк і вода?

komarikДата: Вівторок, 23.12.2014, 18:05 | Сообщение # 28
Вістун
Багато не кормив але приблизно 1,5 тони Мультигейна з травою скормив росли добре, зараз пробую Калинку повнораціонну перші 150кг нормально. А Бест мікс буду шукати бо ціна Калинки трохи не влаштовує 6грн, хоча сьогодні зранку 6 вечором 8 dollar

karpinДата: Неділя, 25.01.2015, 11:12 | Сообщение # 29
Козак
Цитата УниКрол ()
я годую. БестМікс з трав"яною мукою, перейшов на нього з березня, дуже задоволений
  Фірма «АМПЕРСЕНД ЛТД» постачає цей комбікорм чи можливо ще якась фірма?Я теж користувався цим комбікормом і був задоволений,але останнім часом не можу додзвонитися до них,і був змушений купляти якись місцевий комбікорм.Не знаєш,що там з тою фірмою сталося?

УниКролДата: Неділя, 25.01.2015, 11:34 | Сообщение # 30
Гетьман
Цитата karpin ()
Не знаєш,що там з тою фірмою сталося?
Нічого не сталося, працюють як працювали. Може при святах менеджери сачкували  smile

Зараз кину тобі в ЛС номер старшого менеджера.

Форум » Кролівництво » Утримання кролів » Годування кролів » Виробники комбікормів (Виробники комбікормів в Україні, обговорення)
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:
Чат
Слушать радио онлайн

Copyright UniKrol © 2014 - 2021
Всі права захищені. Використання матеріалів даного сайту можливе тільки з посиланням на джерело www.unikrol.com