Вітаю Вас Гость
Головна | Реєстрація | Вхід
Субота, 04.02.2023, 15:20

Меню сайту
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Кролівництво » Ветеринарія » Ветпрепарати » Міксорен, Myxoren вакцина жива проти міксоматозу (Інструкція)
Міксорен, Myxoren вакцина жива проти міксоматозу
tanita22Дата: Середа, 19.11.2014, 10:58 | Сообщение # 1
Хорунжий
Группа: VIP
Сообщений: 87
Репутация: 3
Статус: Offline
Міксорен, Myxoren вакцина жива проти міксоматозу
Назва ветеринарного препарату Міксорен, Myxoren – вакцина жива проти міксоматозу кролів.
Склад 1 доза містить: атенуйований вірус міксоматозу, штам CAMP V-219 мін. 0,2×104 TCID50. Допоміжні речовини: живильне середовище МЕМ; стабілізуюче захисне середовище для ліофілізації.
Розчинник А: 1 мл містить:
хлорид натрію  - 8,34 мг;
хлорид калію  -  0,21 мг;
гідрогенофосфат натрію   - 2,47 мг;
дигідрогенофосфат калію   - 0,21 мг;
вода для ін’єкцій  - до 1,0 мл.
Фармацевтична форма Ліофілізат і розчинник.
Імунобіологічні властивості Після введення вакцинного антигену в організм тварини, специфічні антитіла створюють захист імунізованих тварин проти міксоматозу кролів. Тварин вакцинують у віці від 10 тижнів. Стійкий імунітет розвивається і триває протягом 6 місяців. У господарствах з нестабільною епізоотичною ситуацією тварин  вакцинують у віці 4 тижня, але не раніше. Тварин, які були вакциновані у віці менше 10 тижнів, ревакцинацію проводять через 6 тижнів після вакцинації. Наступну  ревакцинацію проводять не пізніше, ніж через 6 місяців після останньої вакцинації. Для підтримання імунітету батьківського поголів’я, у господарствах з нестабільною епізоотичною ситуацією, рекомендується проводити 2 вакцинації на рік (весною і влітку).
Вид тварин Кролі.
Показання до застосування Для профілактичної вакцинації проти міксоматозу кролів віком від 10 тижнів.
Протипоказання Не вакцинувати хворих тварин та тварин з ознаками хвороби.
Застереження при застосуванні Не використовувати залишки вакцини для вакцинації. Стерилізацію голок для вакцинації проводять кип’ятінням або обпалюванням. Не використовувати хімічні засоби для стерилізації. Не рекомендується застосування гарячих голок для вакцинації.
Взаємодія з іншими засобами Вакцину Міксорен можна застосовувати одночасно з вакциною проти вірусної геморагічної хвороби кролів, виробництва АТ "Біовета". Змішування вакцин не рекомендується.
Особливі вказівки при вагітності, лактації Не застосовувати для самок кролів в другій половині вагітності.
Спосіб застосування та дози Вакцину застосовують підшкірно, методом проколювання вуха (подвійного проколу) та безголковим методом. Підшкірне ведення. До 10 доз вакцини додають 10 мл розчинника А. 20 доз вакцини розчиняють у 20 мл розчинника А. Для цього у шприць набирають 2,5-3 мл розчинника А, вносять у флакон з ліофілізатом і добре  струшують до повного розчинення. Далі цей вакцинний розчин повертають у флакон з розчинником А. Вакцинний розчин вводять у дозі 1 мл підшкірно в області хребта. Метод проколювання вуха (подвійний прокол). Перед застосуванням 50 доз або 100 доз ліофілізату розчиняють у 0,8 мл або 1,5 мл розчинника відповідно. Вакцинна доза вимірюється об’ємом вакцини, що міститься в отворах і заглибленнях спеціальної подвійної голки. При введенні методом проколювання вуха необхідно дотримуватись наступних вказівок: - зняти пробки з флаконів з вакциною і розчинником; - розчинити ліофілізат у розчиннику; отриманий вакцинний розчин перелити в менший флакон, в якому містився розчинник; - вводити вакцинний розчин з внутрішньої сторони вуха на рівні вільної від шерсті верхньої третини так, щоб отвори спеціальної подвійної голки повністю пройшли через вушну раковину і не пошкодили кровоносні судини; - не дезінфікувати місце проколу. Безголковий метод. 40 доз вакцини  розчиняють у 10 мл розчинника. 80 доз вакцини – у 20 мл розчинника. Для цього у шприць набирають 2,5-3 мл розчинника А, вносять у флакон з ліофілізатом і добре струшують до повного розчинення. Далі цей вакцинний розчин повертають у флакон з розчинником А. При введенні вакцинного розчину за допомогою безголкового пристрою, що встановлений на 0,2 мл, являє вакцинну дозу при одному використанні пристрою. Вакцину вводять з внутрішньої сторони вуха на рівні вільної від шерсті верхньої третини, при чому рекомендується стулити вуха одне до одного. Вакцину також можна вводити під лопатку або у м’язи ділянки тазу. Аплікатор щільно прикладають до шкіри. Перед початком вакцинації перевіряють справність аплікатору. Під час вакцинації необхідно контролювати справність пристрою.
Побічні ефекти Не відомі.
Період виведення (каренції) Не встановлений.
Спеціальні застереження для осіб і обслуговуючого персоналу, які застосовують ВІП У випадку ін’єкції препарату людині потрібно негайно звернутися до лікаря і показати упаковку і листівку-вкладку.
Особливі заходи безпеки при поводженні з невикористаним ВІП, способи його знешкодження і утилізації Будь-який невикористаний ветеринарний лікарський продукт або відходи, отримані від використання таких ветеринарних лікарських продуктів, слід утилізувати відповідно до місцевих вимог.
Термін придатності 2 роки. Розчинений вакцинний розчин використовують впродовж 4 годин!
Умови зберігання і транспортування Зберігати в сухому темному місці при температурі від 2 °С до 8 °C.
Упаковка Вакцина (ліофілізат) випускається у скляних флаконах ємкістю по 9 мл або 3 мл.
Флакони, що виготовлені із скла типу І, закриті гумовою пробкою для проколювання та запаяні алюмінієвою кришкою. Флакони з вакциною та розчинником А вміщені в пластикові коробки з лунками для флаконів. Кожна коробка вкрита пластиковою кришкою. Розчинник А додається згідно кількості доз і методу введення. Розмір пакування вакцини: 1 х 1 дозі для підшкірно введення, 5 х 1 дозі для підшкірного введення, 10 х 1 дозі для підшкірного введення,  1 х 10 доз для підшкірного введення,  1 х 20 доз для підшкірного введення,  5 х 10 доз для підшкірного введення,  5 х 20 доз для підшкірного введення, 1 х 40 доз для введення безголковим методом,  1 х 80 доз для введення безголковим методом, 5 х 40 доз для введення безголковим методом,  5 х 80 доз для введення безголковим методом,  1 х 50 доз для введення методом подвійного проколу,  1 х 100 доз для введення методом подвійного проколу, 5 х 50 доз для введення методом подвійного проколу,  5 х 100 доз для введення методом подвійного проколу.
Назва і постійна адреса або адреса ліцензованої установи:
Акціонерне товариство "Біовета"
вул. Коменського, 212,
683 23 Івановіце на Гане
Чеська Республіка
Особливі заходи безпеки при поводженні з невикористаним препаратом: Залишки вакцини знищити згідно діючих інструкцій.


Сообщение отредактировал tanita22 - Середа, 19.11.2014, 11:50
 
Форум » Кролівництво » Ветеринарія » Ветпрепарати » Міксорен, Myxoren вакцина жива проти міксоматозу (Інструкція)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Чат
Слушать радио онлайн

Copyright UniKrol © 2014 - 2023
Всі права захищені. Використання матеріалів даного сайту можливе тільки з посиланням на джерело www.unikrol.net