Вітаю Вас Гость
Головна | Реєстрація | Вхід
Четвер, 09.12.2021, 15:37

Меню сайту
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Кролівництво » Утримання кролів » Методи утримання кролів » Окрол (Окроли у крольчих)
Окрол
УниКролДата: Неділя, 07.12.2014, 22:20 | Сообщение # 16
Гетьман
Статус: Offline
Цитата Ergon30 ()
чи можуть народитись всі мертвими?
Можуть, причин може бути безліч. Так напевно і сталося, якщо 
Цитата Ergon30 ()
В кролихи десь тиждень назад погіршився апетит практично не іла і какахи зменшились майже в два рази від попередніх і набули темного кольору майже чорноватого
Щось негаразд із кролихою...

karpinДата: Неділя, 25.01.2015, 11:03 | Сообщение # 17
Козак
Моя передова мамка термонка сьогодні потішила мене очередним окролом,вже пятим за її життя.На перший погляд в гнізді все нормально,але я ще не ризикую оглядати кроленят,завтра зроблю це. smile

vovchikДата: Неділя, 25.01.2015, 13:09 | Сообщение # 18
Кошовий
karpin, хай ростуть здорові...

Не шукайте людей, які не брешуть - їх не буває. Шукайте тих, хто обманює, але не зраджує - з такими можна мати справу.

karpinДата: Неділя, 25.01.2015, 13:13 | Сообщение # 19
Козак
vovchik, Дякую і вашим не хворіти!!! biggrin

УниКролДата: Неділя, 25.01.2015, 14:05 | Сообщение # 20
Гетьман
Цитата karpin ()
Моя передова мамка термонка сьогодні потішила мене очередним окролом,вже пятим за її життя.На перший погляд в гнізді все нормально,але я ще не ризикую оглядати кроленят,завтра зроблю це.
 У перший день не варто тривожити, а на другий обов"язково треба оглянути. Термонки в основному дуже спокійні, тому без проблем можна оглянути гніздо.

karpinДата: Неділя, 25.01.2015, 15:34 | Сообщение # 21
Козак
Я займаюся термонцями вже 1 рік,як на мене дуже спокійні кролики і хороші мами""""!!!

karpinДата: Вівторок, 27.01.2015, 11:22 | Сообщение # 22
Козак
Огляд гнізда
Прикріплені фото: 8737248.jpg(36.5 Kb) · 1130287.jpg(38.2 Kb) · 1559370.jpg(42.4 Kb) · 5198577.jpg(16.3 Kb)

krolesyk2Дата: Четвер, 12.02.2015, 09:04 | Сообщение # 23
Вістун
Ситуація:самка родила 1кроленя, через сутки ще 5. Гнізда не зробила,пуху не рвала. Я зробила гніздо, наскубала пуху і посадила кроленят( одному довелося обрізати пуповину)
Таке враження, що вона до них равнодушна. Що робити? Чи годуватиме вона і чи не затопче ?

Miykrolik

karpinДата: Четвер, 12.02.2015, 10:05 | Сообщение # 24
Козак
krolesyk2, Яка порода самки?Якій її вік?Якій в неї окрол по рахунку.Є багато чинників через які таке стається.Можливо самка була замолода і не могла нормально виносити кроленнята.Якщо це перший окрол,таке стається,просто в самки не прокинувся материнський інсктинкт.Можливо просто не було води в клітці.Якщо це ущільнений окрол то просто самці не вистачає всіх вітаміннів для повноцінного виношування кроленят.

НельсонДата: Четвер, 12.02.2015, 19:29 | Сообщение # 25
Сотник
krolesyk2, перекройте доступ в маточник на первое время, и раз-два на день сами укладывайте самку в гнездо. Поглаживайте, чтобы она не нервничала, все плавно, спокойно. И пусть крольчата кушают. На четвертый или пятый раз откройте доступ, и проследите. Она привыкнет.

УниКролДата: Четвер, 12.02.2015, 20:02 | Сообщение # 26
Гетьман
krolesyk2, Я би радив не рухати самки зараз. Максимум що можете зробити, то нарвати пуху в гніздо. за два дні вони від голоду не здохнуть. А там далі подивитеся, якщо животики повні і кроленята спокійно сплять в гнізді, значить все нормально. Якщо ні, тоді можете пробувати пораду Нельсона.

krolesyk2Дата: П`ятниця, 13.02.2015, 10:23 | Сообщение # 27
Вістун
Кролишці 8місяців .Вона первістка. Порода змішана (срібло з паноном). На кроленят не реагує, по гнізді топчеться. Малюків 3 я підкинула другій(шиншила, має 7своіх), ще 3 забрала і годую примусово(до кролихи носю).Чим закінчиться і що робити далі не знаю.

Miykrolik

УниКролДата: П`ятниця, 13.02.2015, 12:01 | Сообщение # 28
Гетьман
Цитата krolesyk2 ()
На кроленят не реагує
Що це значить? Як Ви хочете, щоб вона реагувала на кроленят?

krolesyk2Дата: П`ятниця, 13.02.2015, 17:38 | Сообщение # 29
Вістун
Не годує, не вкриває, гніздо топче, не скублась взагалі.

Miykrolik

УниКролДата: П`ятниця, 13.02.2015, 21:15 | Сообщение # 30
Гетьман
krolesyk2, Ну те що не скубалася, можна списати на те що первокролка, якщо повториться, то в суп.
 Те що топче, то може якраз вона і вмощує  гніздо, а Ви їй мішаєте.
 Ну а те що не годує, можете оприділити на другий - третій день, якщо животи будуть пусті.
І взагалі, до кролиці нетреба пхатися у день окролу (і не шуміти там лишній раз). Дайте їй спокійно родити, вилизати, вкласти і нагодувати малих. І тільки на другий день акуратно загляніть в гніздо, тим більше якщо то первокролка.
 А після всіх Ваших поспішних висновків і маніпуляцій
Цитата krolesyk2 ()
На кроленят не реагує, по гнізді топчеться. Малюків 3 я підкинула другій(шиншила, має 7своіх), ще 3 забрала і годую примусово(до кролихи носю).
  На питання 
Цитата krolesyk2 ()
Чим закінчиться
Можу сказати впевнено. що нічим хорошим, нажаль  cool

Злучайте самку другий раз і дайте їй спокійно родити.

Форум » Кролівництво » Утримання кролів » Методи утримання кролів » Окрол (Окроли у крольчих)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:
Чат
Слушать радио онлайн

Copyright UniKrol © 2014 - 2021
Всі права захищені. Використання матеріалів даного сайту можливе тільки з посиланням на джерело www.unikrol.net