Вітаю Вас Гость
Головна | Реєстрація | Вхід
Четвер, 08.12.2022, 03:04

Меню сайту
Вхід на сайт
Логін:
Пароль:

    
Способи оплати замовлення


1) Онлайн-оплата
Онлайн-оплата з допомогою банківської карти, або Приват24, через систему захищених онлайн-платежів LiqPay.
    
2) Оплата на карту
Оплата замовлення переказом коштів на банківську карту. Замовлення відправляється після оплати. Можливі комісії банку, які зобов'язаний оплатити покупець. 
    
3) Післяплатою при отриманні
Товар оплачується при отриманні, після огляду у відділенні Нової Пошти.
    
4) Безготівкова оплата
Оплата переказом коштів за банківськими реквізитами в АТ КБ "ПРИВАТБАНК" (ЄДРПОУ банку 14360570, код банку 305299) Номер рахунку UA683052990000026007021017090 ЄДРПОУ 2711120179 Замовлення відправляється на наступний день після зарахування платежу.

Способи доставки замовлень
    
1)Нова Пошта
Доставка кур'єрською службою Нова Пошта.
    

2)Самовивіз
Товар можна отримати на нашому складі.

3)Укрпошта

За допомогою УкрПошти замовлення може доставлятися тільки в разі повної попередньої оплати одним із вищевказаних методів.

В усіх випадках вартість доставки оплачує покупець. За винятком, коли діють спеціальні акційні пропозиції на нашому сайті. Вартість доставки можна уточнити на сайтах поштових операторів.

Умови повернення товару

 Обмін і повернення товару регламентується Законом України «Про захист прав споживачів», згідно з яким покупець має право повернути товар продавцеві протягом 14 днів з дня покупки. Товар може бути повернутий у разі, якщо:

  • товар не використовувався, повністю укомплектований і не порушена цілісність пакування (відкрите упакування не вважається пошкодженням товарного вигляду);
  • збережені заводські (гарантійні) пломби, ярлики та маркування;
  • пройшло менш як 14 днів з моменту отримання товару;
  • є в наявності розрахунковий документ і гарантійний талон.

 Поштові послуги за повернення товару оплачує покупець.

В разі, якщо причиною повернення чи обміну товару є його не належна якість чи брак, покупець повинен скласти акт огляду у поштовому відділенні, при отриманні товару. 

 

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Нижченаведений текст є Договором між інтернет-магазином unikrol.net, надалі "Продавець", і користувачем послуг інтернет-магазину, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа підприємець), надалі «Покупець».

1.2. Цей Договір визначає умови покупки товарів на сайті unikrol.net, надалі «Товар», Покупцем через інтернет-магазин Продавця.

1.3. Договір є публічним згідно зі ст. 633 та ст. 641 Цивільного кодексу України та є еквівалентом "усної угоди", та має належну юридичну силу.

1.4. У відповідності зі ст. 642 Цивільного Кодексу України повним і беззастережним прийняттям умов цього договору-оферти, що підтверджує укладення Договору на запропонованих умовах, є факт здійснення Покупцем оплати вартості замовленого на сайті інтернет-магазину (або в інший спосіб) товару.

1.5. У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають такі значення:

"Інтернет-магазин" - сайт Продавця, створений для укладення Договорів роздрібної та оптової купівлі-продажу, після ознайомлення Покупцем із запропонованим Товаром Продавця на фотознімках дистанційним способом.

"Продавець" - організація, незалежно від її організаційно-правової форми, та/або фізична особа-підприємець, який здійснює продаж товару.

"Товар" - продукція, пропонована до продажу і розміщена на сайті unikrol.net.

"Покупець" - фізична та/або юридична особа, яка здійснює замовлення на сайті unikrol.net.

"Одержувач" - фізична та/або юридична особа, визначена Покупцем, яка повинна отримати замовлений Товар.

"Акцепт" - повне і беззастережне прийняття Покупцем умов Договору.

"Замовлення" - окремі позиції з асортиментного переліку товару, зазначені Покупцем при оформленні заявки на сайті.

2. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

2.1. Продавець здійснює продаж і доставку Товару згідно з чинним прейскурантом, опублікованим на сайті unikrol.net, а Покупець оплачує та приймає Товар відповідно до умов цього Договору.

3. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

3.1. Формування замовлення.

3.1.1. Замовлення приймаються через сайт unikrol.net в робочий час Продавця.

3.1.2. Вартість замовлення не включає доставку до Одержувача, якщо не вказані додаткові умови, чи акційні пропозиції і оплачується окремо.

3.1.3. Вартість всіх видів доставки Покупець може уточнити у поштового оператора..

3.1.4. Разом з тим, Продавець не надає послуги з купівлі та доставки товарів, придбаних у третіх осіб за замовленням Покупця.

3.1.5. Якщо замовлення було повністю оформлене і оплачене Покупцем, Продавець зобов'язується відправити його на наступний робочий день..

3.1.6. При оформленні замовлення Покупець повинен максимально точно вказати дані Одержувача. Невірна інформація, надана покупцем, може перешкодити виконанню замовлення в зазначений час. У такому разі доставка відкладається до моменту уточнення коректних даних Одержувача, але не більше, ніж на 12 годин з моменту оплати замовлення Покупцем.

3.2. Порядок оплати замовлення.

3.2.1. Оплата замовлення означає згоду Покупця на укладення цього Договору з Продавцем.

3.2.2. Покупець оплачує вартість замовлення за Договором шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Продавця. Датою оплати вважається день надходження грошових коштів на рахунок Продавця.

3.2.3. Ціни на будь-які позиції Товару, зазначені на сайті http://unikrol.net/, є чинними на момент здійснення замовлення.

3.2.4. Покупець має право підтвердити або анулювати замовлення до того моменту, поки він не відправлений.

3.2.5. Замовлення приймаються до виконання тільки після надходження грошових коштів на рахунок Продавця, за винятком вибору способу оплати «Готівкою при отриманні».

3.2.6. Покупцеві повідомлення про оплату замовлення надсилається на електронну адресу, що була вказана при оформленні замовлення.

3.2.7. Послуги платіжних систем, терміналів, комісії банків за перекази Покупець оплачує додатково.

3.3. Умови доставки замовлення.

3.3.1. При оформленні замовлення Покупець повинен чітко вказати всі дані щодо його доставки. 

3.3.2. Доставка замовлення виконується за попереднім погодженням з одержувачем по телефону, що вказаний покупцем в замовленні.

3.3.3. Швидке виконання замовлення і доставка «день в день» виконуються в разі оформлення замовлення і його оплати онлайн до 10.00 год.

3.3.4. В разі оплати онлайн і за відсутності потреби в уточненні будь яких даних по замовленню, Продавець може відправити замовлення без попереднього погодження по телефону.

3.4. Виконання замовлення у святкові дні.

3.4.1. У вихідні і св'яткові дні відправка замовлень не здійснюється.

3.5. Комплектність замовлення.

3.5.1. Комплектність замовлення Покупець зобов'язаний перевіряти у поштовому відділенні при отриманні. В разі виявлення некомплектності, чи не відповідності товарів вказаним у замовленні, Покупець зобов'язаний зв'язатися із менеджером магазину за вказаними телефонами для зв'язку.

3.5.2. Покупець несе повну відповідальність за надану в інтернет-магазин інформацію.

3.5.3. Рекламації у разі розпаковки замовлення не у відділенні пошти не приймаються.

3.5.4 Колір виробу може відрізнятися від зображеного на фото магазину http://unikrol.net/

4. ТЕРМІН ВИКОНАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

4.1. Термін виконання замовлення залежить від місця розташування одержувача і може складати від 2-х до 5-ти робочих днів.

4.2. Замовлення вважається виконаним у момент його передачі Одержувачу/Покупцю та/або його довіреним особам.

4.3. Угода між Продавцем і Покупцем діє з моменту його укладення до моменту вручення замовлення Одержувачеві/Покупцеві або його довіреним особам.

5. СТВОРЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ. ЗАМІНА ВІДСУТНІХ КОМПОНЕНТІВ

5.1. Продавець створює замовлення відповідно до вимог Покупця.

5.2. Якщо у Продавця відсутні певні позиції товарів, Продавець за погодженням з Покупцем може здійснити заміну.

5.3. Якщо зовнішній вигляд товарів (колір) відрізняється від зображення на сайті Продавця, це не може бути дефектом або причиною для повернення коштів або заміни замовлення.

5.4. Всі інформаційні матеріали, представлені на сайті http://unikrol.net/ мають довідковий характер і не можуть повною мірою передавати достовірну інформацію щодо певних властивостей та характеристик товару. У разі виникнення питань у Покупця, що стосуються властивостей і характеристик Товару, перед оформленням замовлення йому необхідно звернутися за консультацією до менеджера інтернет-магазину по телефону або направити запит на сайт через форму зворотнього зв'язку.

6. ЗАМІНА ТОВАРУ. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ. ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ.

6.1. Покупець може повернути, чи замінити Товар на протязі 14 днів, при умові, що він не використовувався і немає пошкоджень.

6.2. Одержувач/Покупець власним коштом оплачує вартість доставки і повернення Товару.

6.3. Покупець має право оформити лист із рекламацією, використовуючи форму зворотного зв'язку на сайті або за адресою електронної пошти: unikrol@i.ua, вказавши причину і надавши відповідні опис і фото на підтвердження.

6.4. У разі заміни або повернення товару Покупець або Одержувач повинен повернути попередній товар в тому ж вигляді, в якому він був йому доставлений.

6.6. Продавець може відмовити в заміні або компенсації вартості подарунка в тому випадку, коли в Одержувача немає фактичних доказів (фото, відео) невідповідності Товару опису, чи браку.

6.7. У разі відмови від подарунка Одержувачем за попереднім дзвінком Покупець може отримати сплачені кошти за це замовлення, якщо воно ще не було відправлене.

6.8. В інших випадках Продавець розглядає скаргу протягом 3-х робочих днів з дня її отримання, й результати розгляду скарги Продавець повідомляє в електронному вигляді.

7. ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ. АВТОРСЬКІ ПРАВА.

7.1. Продавець є власником виключних майнових авторських прав на ряд фотографічних творів, графічних зображень на сайті і є їх єдиним автором. Продавець використовує фотографічні твори шляхом публікації на сайті  http://unikrol.net/ для ілюстрації товарів і послуг.

7.8. У силу презумпції оригінальності об'єктів авторського права, всі фотографічні твори є оригінальними, тому охороняються авторським правом без реєстрацій та формальностей з моменту їх створення в усіх країнах світу відповідно до «Бернської конвенції про охорону літературних і художніх творів» 1886 року і Законом України «Про авторське право і суміжні права» 1993 року.

7.9. Суб'єкт виключних майнових авторських прав на фотографічні твори може давати дозвіл на використання цих творів третім особам і заборонити їх використання, якщо таке має місце, без отримання дозволу. Власник фото, розміщених на сайті http://unikrol.net/, дає дозвіл на використання його фото тільки в тому випадку, коли на фото буде розміщено посилання на першоджерело.

8. ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ. ПОРЯДОК ВНЕСЕННЯ ЗМІН

8.1. Акцепт Оферти Покупцем є підтвердженням укладення Договору за умовами Оферти.

8.2. Договір набирає чинності з моменту оформлення замовлення Покупцем і є чинним до моменту виконання Продавцем зобов'язань за цим Договором.

8.3. Продавець має право вносити зміни в текст цього Договору на свій розсуд у будь-який момент і без попереднього повідомлення Покупця. Актуальна (чинна) редакція Договору завжди доступна на сайті.

8.4. Покупець погоджується і визнає, що внесення змін до Оферти тягне за собою внесення цих змін в укладений вже чинний Договір між Покупцем і Продавцем; зміни в Договорі набирають чинності з такими змінами в Оферті.

9. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

9.1. Продавець гарантує збереження таємниці інформації, що її Покупець вказує при реєстрації або при оформленні замовлення.

9.2. Продавець гарантує, що персональні дані не будуть використані в корисливих цілях, на сторонніх ресурсах або для поширення спаму. 

9.3. При оформленні замовлення Покупець дає згоду на обробку своїх персональних даних, що зберігаються в базі Продавця виключно для ідентифікації Покупця/Одержувача при повторних замовленнях і для коректного їх виконання. При відмові Покупцем Продавець не зможе відповідним чином провести замовлення.

9.4. Продавець може використовувати деякі персональні дані Покупця (телефон, електронну адресу) для надсилання додаткової інформації про Товари і акційні пропозиції.

10. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

10.1. Продавець несе всі ризики, пов'язані з втратою або пошкодженням товару до моменту його передачі Покупцеві.

10.2. Одержувач або той, хто прийняв товар в момент відсутності Одержувача, несе всі ризики, пов'язані з втратою або пошкодженням товару з моменту його приймання.

10.3. Продавець вправі передавати свої права та обов'язки щодо виконання замовлень третім особам, не звільняючись від відповідальності.

10.4. Продавець не несе відповідальність за неналежне використання або зберігання товарів Покупцем, що були замовлені на сайті http://unikrol.net/

10.5. Відповідальність Сторін в інших випадках визначається відповідно до законодавства України.

10.6. Сторони погоджуються, що будь-які спірні ситуації, вирішення яких не вдалося досягти шляхом переговорів, вирішуються відповідно до чинного українського законодавства.

Кошик
Ваш кошик порожній
Після оформлення замовлення система автоматично зареєструє Вас. Тому, правильно вказуйте свій Email, щоб мати доступ до власного кабінету і можливість відстежувати статус замовлення.

Copyright UniKrol © 2014 - 2022
Всі права захищені. Використання матеріалів даного сайту можливе тільки з посиланням на джерело www.unikrol.net